Kontakt

Uudised

Revismo 3D Studio jätkab uue nimega – Nordic Render!

Posted on 12 jaan. 2024

10. jaanuaril 2024 avalikustasime oma uue nime ja logo. Pärast enam kui 10 tegutsemisaastat jätkame oma teekonda uute ja põnevate arengute suunal!

Meie meeskonna käe all on valminud tuhandeid renderdusi (3D-pilte), oleme teinud projekte erinevates maailma nurkades ning saanud osa põnevatest koostöödest inspireerivate inimestega. Nagu iga teekonna puhul, ei ole kõik teed sirgjoonelised. Ka meil ei ole kõik alati täiuslikult sujunud, kuid mis meid on edasi kandnud, on meie motivatsioon ja tahe viia iga projekt parima lõpptulemuseni. 

Kõik need saadud kogemused ja teadmised on meieni jõudnud tänu suurepärastele ja lojaalsetele klientidele, koostööpartneritele ning imelisele meeskonnale, kes on meil tänaseks võimaldanud suuremalt mõelda ja unistada!

Uutele ja põnevatele arengutele vastu minnes oleme läbinud rebrändingu, mille käigus muutus meie ettevõtte nimi ja visuaalne identiteet, sealhulgas logo. Uus nägu aitab meie tööd, tegemisi ja olemasolu veelgi paremini kommunikeerida. Revismo 3D Studio jätkab Nordic Renderi nime all.

Mis peitub meie nime taga?

NORDIC – ehk põhjamaine stiil. See stiil on disaini maailmas tuntud oma puhtuse, arusaadavuse, kõrge kvaliteedi ja praktilisuse poolest. Just põhjamaine stiil iseloomustab imehästi meie suhtumist töösse ning väärtusi mida hindame.

RENDER – ehk 3D pilt. Renderdamine on 3D visualiseerimises viimane protsess, mille käigus muutub tekstuuritud 3D mudel tõetruuks pildiks.

Oleme täis uut energiat!