Kontakt

Uudised

11 aastat Nordic Renderit! Sünnipäeva pidustused

Posted on 24 apr. 2024
Pilt 1. Nordic Renderi ja Revismo tiim ühiselt õhtustamas. Allikas: Nordic Renderi erakogu 2024

20-21. aprillil 2024 tähistas Nordic Renderi tiim üheskoos Revismo tiimiga ettevõtte 11ndat sünnipäeva. Juba traditsiooniks saanud sünnipäeva spaakülastus viis meid seekord Narva-Jõesuu Meresuu SPA hotelli, kus nautisime saunakeskuse mõnusid, kolmekäigulist õhtusööki hotelli restoranis ja mõnusat seltskonda isekeskis. Samuti oli sünnipäev hea võimalus lähemalt tuttavamaks saada tiimi uute liikmetega.

2024. aasta alguses viis Nordic Render (endise nimega Revismo 3D Studio) läbi rebrändingu, mis tingis Revismo 3D Studio ja Revismo eraldumise. Vaatamata sellele, jätkame ühiselt ettevõtte ürituste korraldamist, et tunda siiski kogu tiimi inimestevahelist seotust. Mõlemad ettevõtted tegutsevad endiselt edasi ka ühise katuse all Haaberstis, Vabaõhumuuseumi tee 4 aadressil asuvas kontoris.

Oleme ettevõttena väga tänulikud ja õnnelikud oma inimeste ja klientide üle! Suured tänud meie Nordic Renderi tiimiliikmetele, teie aeg ja töökus tähendab ettevõttele palju! Aitäh meie head kliendid, teie lojaalsus ja koostöö aitab meil ettevõttena kasvada ja paremaks muutuda, et ikka teile paremaid ja soovitumaid 3D materjale luua!