Revismo 3D Studio Challenge 2023Meie meeskond loob iga päev klientidele hämmastavaid visuaalseid elamusi, kuid mis juhtub siis, kui lubame disaineritel oma loovuse valla lasta? Revismo 3D Stuudios ei ole loomingulisusel piire ja meil on hea meel tuua teieni oma järjekordse disainialase projekti võistlustööd, mis on sündinud koostöös Lasita Majaga.


Revismo 3D Studio väljakutse koostöös Lasita Majaga keskendub sel aastal aiamajadele ja selle raames tuli meie tublidel disaineritel muuta aiamaja VOLTA tühi lõuend elavaks pildiks, mis kajastaks osalejate ainulaadseid visioone, kõnetaks nende südant ning avaks ja paneks proovile nende kujutlusvõime.


Iga valminud töö on erinev ja räägib omaette loo. Nii nagu looduse ilu on kõigis oma vormides erinev, nii on ka nende aiamajade visioonidega. Meil on hea meel tutvustada neid töid, et valida nende hulgast kõige kõnekam ning kõige rohkemate inimeste südametesse pugenud lugu. Andke hääl oma lemmikule ja aidake meil kroonida kõige lummavama loomingu autor. Hääletusperiood kestab 3. septembrini.


Ära unusta meiega olla ühenduses sotsiaalmeedias, kus jagame pilte loomisprotsessist, ülevaateid kulisside taga toimuvast ning tutvustame disainereid. Tähistage koos meiega kunsti, mis tekib, kui kujutlusvõime ja arhitektuur kohtuvad!


Aitäh, et olete osa Revismo 3D Studio kogukonnast, kus innovatsioon õitseb ja disain ei tunne piire.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt126003/domeenid/www.nordicrender.com/htdocs/wp-content/themes/revismo/challenge-second.php on line 616

Pealkiri: Puhkus kaljusaarel

Kirjeldus: Mere keskel võõrustab kaljune saar palmipuudega ümbritsetud aiamaja. Trepp kulgeb alla kaljuselt nõlvalt vee äärde, kus uusi seiklusi ootab paadisilla juures väike paat.

Vali

Pealkiri: Kauguste Kuma

Kirjeldus: Kus aerulauad kutsuvad seiklusele ja päikeseloojangud maalivad horisondi.

Vali

Pealkiri: Puitmaja koopa suudmes

Kirjeldus: Interneti otsingumootorite järgi ei ole keegi kusagil puitmaja selliselt koopa suudmesse kose alla ehitanud. Inspiratsiooni selleks pildiks andis mulle minu 7 aastane poeg kelle kujutlusvõime ja loovus ei ole veel reaalse maailma piiride ja võimaluste poolt mõjutada saanud. Ainus kunsttükk on nüüd sellest koopast väljuda sest ühtegi redelit ega treppi ma ei lisanud.

Vali

Pealkiri: Muinasjuttudest (pärit)

Kirjeldus: Kutsun vaatajat sukelduma muinaslugude ja maagia maailma, kus magusad fantaasiad ärkavad ellu ja muutuvad elavaks tegelikkuseks.

Vali

Pealkiri: Nädalavahetus eemal

Kirjeldus: Sürrealistlik ruum unenägudest, milles pole kohta ei stressile ega välismaailma probleemidele, on tõeline rahuga täidetud paik. Siin on nii vaikne ja rahulik, et isegi ust pole vaja.

Vali

Pealkiri: Hubane varjupaik

Kirjeldus: Asetseb kõrguvate männipuude ja lõhnavate kadakate vahel. Metsatee viib majakeseni, kus päikese soojus ja lõkkekoht ootavad. See on tõeline pühapaik neile, kes otsivad looduse rahu ja vaikust.

Vali

Pealkiri: Puhkemaja üksikul saarel

Kirjeldus: Igaüks tahab oma puhkust veeta toopilisel palmisaarel soojas kliimas. Siin see on! Kuigi, see saar on küll ainult piisavalt suur ainult ühele Lasita puumajale kus saate oma puhkuse üksinda mööda saata.

Vali

Pealkiri: Unistustemaa

Kirjeldus: Viige oma kujutlusvõime järgmisele tasemele... Looge ja järgige oma unistusi!

Vali

Pealkiri: Külalised mujalt

Kirjeldus: Ma ainult oletan, et Lasita puumajad ei ole kuum kaup ainult planeedil Maa vaid ka külalised mujalt on nendest huvitatud.

Vali

Pealkiri: Kodus ja Võõrsil

Kirjeldus: Õrnade pilvedega kaunistatud taevalaotuse all hõljub müriaadi õhupallide küljes kollane aiamajake.

Vali

    E-maili kasutatakse üksnes hääletamistulemuse ja võitja väljaselgitamiseks.