Revismo Interior Challenge 2022Revismo 3D Studio kuulutab välja esmakordselt disaini väljakutse! Meie disainerite käe all valmivad iga päev klientidele mitmed kaunid pildid ja disainid, kuid mis juhtub siis, kui lasta nad vabaks ning lubada neil katsetada oma piiridega? Andsime kuuele disainerile ette tühja ruumi ning lubasime sellest teha täpselt sellise nägemuse, nagu nad hetkel tundsid, et sellest peab saama. Palusime neil avada end ja oma loovus kõigile vaatajatele ning nüüd on meil rõõm ja õnn näha seda ülevoolavat inspiratsiooni, mis nende seest on tulnud.


Iga valminud töö on erinev ja iga pilt räägib oma loo. Kõik ei saagi olla must ja valge ning täpselt piiritletud. Õrnalt fantaasia piiril kõndides on valminud need tööd, mille oleme nüüd avalikkuse silme ette välja pannud, et valida nende hulgast kõige kõnekam lugu, mille visuaal on jõudnud kõige rohkemate inimeste südametesse.


Publiku hääletusel selgub lemmikdisain ning selle autor kroonitakse võitjaks. Hääletus kestab kuni 28. augustini ning septembri alguseks on võitja väljakuulutatud.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data01/virt126003/domeenid/www.nordicrender.com/htdocs/wp-content/themes/revismo/challenge.php on line 508

Autor: Arno

Pealkiri: INVASION OF THE NATURE

Kirjeldus Disainer tahab oma tööprogrammi, 3Ds Maxi, käima panna ja muudkui ootab selle taga nii kaua, et talle märkamatult on loodus juba tuppa tunginud, aga tema ikka ootab. Nagu lähivaade näitab, siis igavikulise ooteaja põhjuseks on viimane kaduma läinud Maxi installdiskett, mistõttu ei saagi programm käivituda.

Vali pilt

Autor: Janek

Pealkiri: RUSTIC LOFT

Kirjeldus Rustikaalne stiil on olnud üks enda lemmikuid ja tahtsin just sellises stiilis proovida midagi luua ja näha kuidas välja tuleb.

Vali pilt

Autor: Jarmo

Pealkiri: LOFT 007

Kirjeldus Loft stiilis ruum James Bondi karakterile, kus põranda all on Aston Martin DB6. Idee tuli lapse mudelautost.

Vali pilt

Autor: Karl

Pealkiri: LOFT FOR A DESIGNER

Kirjeldus Selle korteri elanik on kindlapeale disainer või vähemalt keegi, kes peab lugu minimalistlikust ja samaaegselt värvikast sisekujundusest. Loft on disainitud olema vaikuse ja rahu kohaks. Ülemiselt korruselt võib leida koha tegemaks loovat ja produktiivset tööd ning nautida vaateid tänavale läbi suure akna. Alumine korrus on mõeldud olema värvikas ja helge elutuba, mida täiendab avatud köök nautimaks seda kõike külaliste ja sõpradega.

Vali pilt

Autor: Lev

Pealkiri: OASIS

Kirjeldus Sürrealistlik ruum unistustest on koht, kus võtta aeg maha ja põgeneda stressi ja maailma probleemide eest. Seal on nii vaikne ja rahulik, et isegi ust ei ole vaja.

Vali pilt

Autor: Nadezda

Pealkiri: RESTAURANT

Kirjeldus Interjöör on kombineeritud erinevates stiilidest – alates klassikalisest ja lõpetades modernsega. Idee oli näidata kuidas vanemad ja rasked materjalid nagu vanad tellised, sobivad kokku modernsemate ja kergemate materjalidega nagu näiteks klaas. Ja lisaks on lisatud rohelust, et anda edasi hubasust ja kodutunnet restoranile.

Vali pilt

Hääletus on lõppenud.


    E-maili kasutatakse üksnes hääletamistulemuse ja võitja väljaselgitamiseks.