Kontakt

Uudised

Revismo tähistas ettevõtte 10. sünnipäeva!

Posted on 26 apr. 2023

Möödunud nädalal tähistasime pidulikult kümnendat tegutsemisaastat. Sellele ajale tagasi vaadates võime tõdeda, et 10 aastat on olnud pikk ja huvitav teekond, mille jooksul on Revismo ühtne ja mõnus tiim teostanud äärmiselt põnevaid ning väljakutsuvaid projekte.

Täna on meie suurepärases meeskonnas oma ala parimad, kes tunnevad rõõmu oma tööst ja ühisest eesmärgist. Revismo liikmed võivad julgelt tõdeda, et nende töö on samal ajal ka nende hobi ning igapäevaseid tegemisi ja ettevõtmisi saadavad kirg, pühendumus ja meeskondlik motivatsioon. Meie inimesed on need, tänu kellele saame uhkusega öelda, et see missioon ja visioon, mis 10 aastat tagasi sai seatud, on tänaseks saanud reaalsuseks. Teie pühendumine Revismo töösse ja tegemistesse on olnud hindamatu!

Me võime uhkusega öelda, et oleme partneriks paljudele erinevate ärivaldkondade esindajatele nii Eestis kui ka laias maailmas. Tõdemus, et oleme turul konkurentsivõimelised ning väärtustatud, annab meile indu ja julgust liikuda veel kõrgemale ja kaugemale! Niisiis täname südamest samuti kõiki oma kliente ja koostööpartnereid usalduse eest! Olete mänginud väga tähtsat rolli meie pikaajaliste eesmärkide saavutamisel ja me väärtustame koostööd Teiega kõrgelt!

Tähistamaks ettevõtte ümmarguse aastanumbri täitumist, veetsime töötajaskonnaga meeleolukalt aega Rakvere Aqva Spaas, kus meenutasime kõike seda, mis on tehtud ning unistasime sellest ja arutasime selle üle, mis kõik on veel ees!

Palju õnne Revismole sünnipäeva puhul!

Eesti suurima 3D loovagentuur tähistas enda 10. sünnipäeva Rakvere Aqva SPA-s.