JustBuildIt 3D pildid ja 3D tuur

Asukoht:
Eesti
Tegime:
2022
Klient:
Just Build It
Teenused:
3D Modelleerimine, Toodete 3D pildid, Läbilõiked, 3D Tuurid

Just Build It on loonud uudse ehitusmaterjalide otsingu- ja infosüsteemi, mis põhineb interaktiivsel hoone mudelil, kus tooteid ja lahendusi saab mugavalt leida kasutuskoha järgi.

Kirjeldame seda projekti läbivate märksõnadega, milleks on täpsus, ehitustehnilisus ning realistlikus. Üks väljakutsuvamaid nüansse antud projekti puhul oli läbilõigete teostamise mooduste välja töötamine, et lõppeesmärk oleks praktiline, lihtsasti arusaadav ning näeks ka samal ajal esteetiliselt hea ning realistlik välja. Kõnealuse projekti eripäraks oli kindlasti peensusteni lihvitud detailsus. Kogu hoone tuli läbinisti modelleerida. Kui üldjuhul piisab üldisest tervikmuljest siis selle projekti puhul me nii lihtsalt ei pääsenud – isegi seinte sisse tuli reaalne konstruktsioon luua.

Oma töövõiduks peame uute teadmiste omistamist ja juba olemasolevate teadmiste kinnistamist seda just üldehitusalases võtmes. Saime läbi teha paljusid ehituslikke protsesse, mille juures pidime kasutama sobilikke ehitusmaterjale ning kinnitustarvikuid. Oleme uhked ja õnnelikud, et saime olla osa sellise põneva projekti elluviimisel ning täname Just Built It OÜ eestvedajaid väga professionaalse, kiire ja sujuva infovahetuse eest.

Valmis tulemusega saab tutvuda siin: www.justbuildit.eu

VAATA TUURI

Kontakt